Kuriant naujus įrenginius

Kuriant naujus įrenginius einama per daugelį etapų, vienas intensyviausių ir daugiausiai keliančių valdymo iššūkių etapas prasideda tada kai įrenginys jau sumontuotas ir paleistas pas pirkėją, klientą. Jis dar negamina pilnu apkrovimu (taip kaip buvo sutarta) ir nevisada aišku dėl kokiu priežasčių įrenginys nepasiekia sutarto greičio; įrenginio patikimumas krenta. OEE programinė įranga paprastai ir aiškiai nurodys kryptį ar nepasiektas našumas susijęs su naudojimu ir reikalingi papildomi operatorių mokymai ar tikslingiau  užsakyti mechaniko, elektriko, automatiko paslaugas ir  patobulinti įrenginio komponentą.

Paslaugų katalogas

info@oee.lt

Atsiūsime pilną katalogą

Sprendimai trumpinantys naujų įrenginių diegimą

Sistema leidžia realiu laiku stebėti naujų įrenginių apkrovimą, panaudojimą, prastovas bei priimti pagrįstus sprendimus trumpesniam sutarto našumo pasiekimui.:

  • Vadomas įrenginių testavimo diegimo ir naudojimo procesas – trumpėja laikas nuo įrenginio pirkimo iki pilno naudojimo.
  • Atsiranda aiškumas tai yra įrenginio patikimumo klausimas, tai yra operatoriaus kompetencijos klausimas ar tai yra naudojamos žaliavos klausimas.
  • Realiu laiku perduodama informacija specialistams ir nebereikalinga papildoma komunikacija – planuojami atvykimai.

Trumpinant naujo įrenginio įsisavinimą

Įdiegus įrenginį ir paleidus jį planuojamu našumu, OEE sistema galima naudotis toliau ir analizuoti įrenginio darbą bei projektuoti sekančia įrenginių, technologiškai pažangesnių, kartą; Sutarus su gamybos įmone atlikti įvairius testavimus, bandymus bei turėti duomenis.

Keletas pavizdziu

Ieškote sprendimų, taupančių jūsų projektavimo kaštus bei trumpinančius naujos įrangos įdiegimo trukmę?