FA jūsų serveryje

instaliuokite FA nuosavame serveryje  be jokių išlaidų. Norėdami gauti apskaitos sistemą parsisiųskite naujausią FA versiją NEMOKAMAI!

FA debesyje

Jūsų FA bus patalpina patikimame ir saugiame serveryje, tuo pačiu suteikiant jums visišką duomenų nuosavybę. Praleiskite techninius įdiegimo  bei serverio priežiūros procesus bei naudokites FA sistema tiesiog prisiregistravę prie  PIhouse profilio.

išbandykite dabar testinę versiją su lietuvišku sąskaitų plano standartu bei vertimu.

http://www.fa.oee.lt/

vartotojo vardas: admin

slaptazodis: pass

 

Kas naudoja Frontacounting sistemą

Individualūs asmenys, didelės ir vidutinės ir mažos įmonės visame pasaulyje naudoja, auga ir tobulėja kartu su FA.

FA buvo parsiųsta daugiau nei 200.000 kartų.

parsiuntimo statistiką galima matyti čia:

 

VVS - VERSLO VALDYMO SISTEMA

Dažniausiai pasitaikančios verslo valdymo sistemų dalys (jų gali būti daugiau ar mažiau, vienokių ar kitokių, priklausomai nuo konkrečių įmonės poreikių):

 • Didžioji knyga
 • Mokėtinos sumos
 • Gautinos sumos
 • Pinigų valdymas
 • Ilgalaikis turtas
 • Finansinės ataskaitos
 • Projektų apskaita
 • Personalo valdymas
 • Gamybos valdymas
 • Atsargų valdymas
 • Pirkimų valdymas
 • Pardavimų valdymas
 • Kokybės valdymas

 

 

 

 

 

 

Programą galite parsisiūsti tiesiogiai iš http://frontaccounting.com/ svetainės ir įsidiegti patys. Arba
pasinaudoti mūsų severiais ir laikyti tenai. Lietuvišku vertimu pasidalinsiu – kolkas išverstos esminės
naudojamos dalys – ir vėliau patį lietuvišką failiuką patalpinsiu www.oee.lt puslapyje.
Jie turi didelį forumą http://frontaccounting.com/punbb/ ir wiki : http://frontaccounting.com/fawiki/

Greitai pristatysime frontacounting lietuvišką demo versiją. prisijungę čia galėsite išbandyti ir vėliau naudoti savo apskaitoje.

ar galima iš vienos apskaitos programos pereiti prie kitos – visada galima. Tiesiog reikalinga jog jusu duomenys paimti iš esamos programinės įrangos duomenų bazės, struktūriškai sudėlioti ir sudėti į kitos programinės įrangos duomenų bazę.  Duomenų paėmimas ir sudėjimas – minučių trukmės darbai – tačiau struktūrinis sudėliojimas reikalauja daugiau išmanymo ir kruopštumo. tą galėsite pasidaryti savarankiškai šiek tiek pasidomėję o galite paparašyti bet kurio motyvuoto programotojo kuris išmano mysql duomenų bazes.

Visada apskaitos programinės įrangos kūrėjas galėtu detaliau jums paaiškinti, tik klauskite kito o ne savo esamo programinės įrangos tiekėjo 🙂

Gaukite informacija apie atnaujinimus


  Didžioji knyga, tiekėjų, pirkėjų sąskaitų įvedimas

  GALIMOS FUNKCIJOS

  Kitos informacinės sistemos, kurios yra dažnai integruojamos su VVS:

  • CRM (angl. Customer Relationship Management, „santykių su klientais valdymas“) – užtikrina efektyvų ryšių su klientais valdymą, kaupia visą su klientu susijusių veiksmų istoriją, automatizuoja pardavimo procesą, rinkodaros kampanijas, valdo klientų nusiskundimus ir incidentus.
  • SCM (angl. Supply chain management) – apima visą tiekimo grandinės valdymą nuo žaliavų iki galutinio pardavimo, gali kontroliuoti sandėliavimo, transportavimo, logistikos sistemas.
  • BI (angl. Business intelligence) – verslo analitikos sistemos, skirtos apdoroti ir pateikti patogiai analizei duomenis iš visų VVS dalių, naudojamos įmonės veiklos analizei bei kontrolei vykdyti.

  Didžiųjų užsienio kompanijų sistemos: Microsoft Dynamics NAV, SAP ERP, Oracle Corporation’s E-Business Suite.

  Lietuviškos verslo valdymo sistemos: AIVA 9001, Alga2000, Profit-Web, ProfitW, Būtent, Dineta, Pragma, Tėja, SynergyCLOUD, MyLOBster, AmeaTrade

  VVS diegimas

  Verslo valdymo sistemos diegimas yra sudėtingas, brangus ir individualus procesas kiekvienai įmonei. Prieš įsidiegiant sistemą reikia labai atidžiai išsirinkti diegėją ir programinį sprendimą geriausiai atitinkantį įmonės poreikius. Kadangi kiekvienas diegimas individualus ir dažnai reikalauja specifinių sprendimų reikia gerai apmąstyti ir suderinti sistemos funkcionalumą su diegėju.

  Atviro kodo verslo valdymo programos

  Atvirojo kodo verslo valdymo sistemų pasaulyje yra nemažai, tačiau pritaikytų Lietuvai nėra daug. Viena iš jų yra Odoo (buvusi OpenERP). Taip pat galima paminėti Lietuvoje sukurtą atviro kodo ERP sistemą Contour Enterprise.

  Sasajos tarp OEE VVS ERP TPM ir kitų sistemų

  ERP programinė iranga visiskai gali būti suintegruota su OEE sprendimu.  Kadangi abu sprendimai yra atvirojo kodo, Jūs laisvai pas bet kurį (PHP) programuotoją galite užsakyti tik jums reikalingus ir tikslingus programinius patobulinimus.

  ATVIROJO KODO ERP (FA - FRONTACCOUNTING) SISTEMA

  išbandykite dabar testinę versiją su lietuvišku sąskaitų plano standartu bei vertimu.

  http://www.fa.oee.lt/

  vartotojo vardas: admin

  slaptazodis: pass

   

  KAS GALETŲ JUMS BŪTI REIKALINGA DARANT SPRENDIMUS KURIĄ ERP SISTEMĄ DIEGTI:

  Savo nuosavą FrontAccounting  ERP programinę įrangą PARSISIŪSKITE  arba raskite puslapyje www.frontaccounging.com

  • FA – Frontacc0unting ERP įsidiekite į turima serverį per trumpą laiko tarpą.
  • laikykite FA programinę įrangą mūsų serveryje – tiek programinė įranga tiek duomenys lieka jūsų.
  • Parsisiūskite mūsų naudojamą lietuvišką vertimą su utf8 koduote – į vieną sąskaitą faktūrą galite įtraukti
  • Parsisiūskite mūsų naudojamus kliento duomenų sinchronizavimo modulius (frontacounting – suitecrm)  ir modifikuokite juos jog imtų duomenis iš jūsų kitų sistemų.
  • Puikiai dirba versija su angliškais, rusiškais, lenkiškais ir begale kitų kalbų ir tai puiki sritis jei jūsų komanda norės plėstis į tarptautines rinkas. beje, jei norite ir lietuviško vertimo – parašykite mielai pasidalinsime vertimo failais.
  • Kaip ir bet kurioje programoje apsirašykite jūsų turimas įmones. – tiek įmonių tiek darbo vietų skaičius yra begalinis. kiekviena darbo vieta gali naudotis skirtinga kalba pvz kolega iš lenkijos prisijungęs viską matys lenkiškai, tuo tarpu jūs lietuviškai tuo tarpu kolega iš rusijos – rusiškai.
  • Tai yra atviro kodo programinė įrana – php programavimą bei myqsl duombazes  išmanantis programuotojas jums suprogramuoti jums reikalingą funkciją. Galite samdyti programuotojus iš tolimesnių šalių bei šitaip mažinti darbų kaštus.  visas kodas nuo pat pradžių lieka jūsų. 
  • yra labai detalūs kiekvienos funkcijos aprašymai, forumai kuriuose skelbiasi galintys dirbti programuotojai, stipri bendruomenė toliau tobulinanti šį FA ERP produktą.
  • bedruomenės puslapis:
  • parašykite čia   ir atsiūsime lietuviška vartotojo instrukcijos, diegimo į serverį, įmonės aprašymo,  programavimo bei kitą jums reikalingą medžiagą.

  KAD JŪSŲ KOMANDA VISAPUŠIŠKAI ĮVERTINTŲ SPRENDIMĄ:

  Imkite FA programinė įranga paimtu duomenis iš jūsų turimų programų – galite įsidiegit simple API modulį

  Valdykite žmogiškąjį kapitalą  (HRM) – įsidiekite jau sukurtą simple HRM modulį ir/arba paprašykite turimo php mysql programuotojo patobulinimų

  ĮVAIRŪS KITI PAVYZDŽIAI

  domitės kuriate ERP sistemas?