CRM viešajam sektoriui
Visiškai kontroliuokite savo duomenis

Puikus viešojo sektoriaus CRM

SuiteCRM, populiariausias pasaulyje atviro kodo CRM, labiausiai tinka viešajam sektoriui. Visiškai funkcionalus CRM yra labai pritaikomas ir gali būti integruotas į esamą programinę įrangą, naudojant galingą API.

„SuiteCRM“ galite įdiegti savo serveriuose, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo konfidencialius duomenis. 

Efektyvus atvejų valdymas

SuiteCRM puikiai tinka atvejų valdymui. Sprendimas skirtas efektyviai valdyti ir priskirti atvejus bei bylas departamentams ir atsakingiems ir greičiau juos uždaryti. Su SuiteCRM atvejų bei bylų istorija ir įvairių informacijos pjūvių prieiga bei stebėjimu bus lengviau nei bet kada anksčiau.

Dėl keliamų reikalavimų CRM sprendimui

oee.lt garantijos, sprendimai, paslaugos yra rinkoje pirmaujantys ir sukurti siekiant užtikrinti kad mūsų klientai galėtų užmegzti ilgalaikius ryšius su oee.lt ir mėgautis puikia programine įranga su ilgalaikiu palaikymu, aukščiausiu lankstumu, geriausiu kaštu modeliu, greitesnėmis naujovėmis ir ilgalaiki saugumu.

Paslaugos Viešo sektoriaus Įmonėms

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo CRM, galite tiesiogiai gauti įmonės paslaugas iš „oee.lt“, kuris yra „SuiteCRM“ varomoji jėga. Mes siūlome:

CRM konsultacijos ir sprendimų dizainas
Specialūs palaikymo paketai
Individualizavimas ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis
Migracija iš bet kurios CRM į „SuiteCRM“
On-site ir nuotolinis mokymas

Paprastai susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas Gamybos Pramonės įmonėms.

Pagrindinės funkcijos

Pardavimai

Pateikite pardavimo skyriui, kolegoms aiškią potencialių klientų apžvalgą, kad jie galėtų aptikti naujas galimybes bei greičiau ir lengviau įgyvendintų pardavimą.

Marketingas

Pagerinkite rinkodarą, padidinkite susidomėjimą savo produktu ir paslauga ir pateikite pardavimus su geresniais potencialiais klientais.

Paslaugos

Suteikite geresnę paslaugą savo klientams su mažesnėmis pastangomis, tuo pačiu gaukite naujų įžvalgų, susijusių su jums pritaikytomis ataskaitomis ataskaitomis.

IT

Pilna kontrolė Jūsų CRM sistemos. Jūs nusprendžiate, kur sistemą įdiegti: vietoje arba savo debesyje.

Išbandykite parodomąją (DEMO) versiją