CRM sveikatos priežiūros sektoriui
Išsaugokite visų davo duomenų konfidencialumą su SuiteCRM

Puikus CRM sveikatos priežiūros sektoriui

Visiškai kontroliuokite visus savo juotrius duomenis su SuiteCRM, kaupdami juos nuosavuose serveriuose arba savo nuožiūra pasirinktame debesyje tuo pačiu gerindami savo pardavimus ir paslaugas. CRM lankstumas leidžia kurti įvairialypius klientu profilius, ir tuo tarpu API leidžia jums prisijungti ir mainytis duomenimis su visomis kitomis jūsų naudojamomis sistemomis.

Padidinkite efektyvumą

SuiteCRM matysite tinkamą informacią tinkamoje vietoje. Tai leis jums greičiau pateikti į rinką naujus produktus bei padidinti pardavimus. „SuiteCRM“ yra geriausias sveikatos priežiūros sektoriaus CRM, nes jis yra lankstus, galingas, visos funkcijos pritaikomos pagal jūsų poreikius ir saugus.

Dėl keliamų reikalavimų CRM sprendimui

oee.lt garantijos, sprendimai, paslaugos yra rinkoje pirmaujantys ir sukurti siekiant užtikrinti kad mūsų klientai galėtų užmegzti ilgalaikius ryšius su oee.lt ir mėgautis puikia programine įranga su ilgalaikiu palaikymu, aukščiausiu lankstumu, geriausiu kaštu modeliu, greitesnėmis naujovėmis ir ilgalaiki saugumu.

Paslaugos sveikatos priežiūros sektoriui

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo CRM, galite tiesiogiai gauti įmonės paslaugas iš „oee.lt“, kuris yra „SuiteCRM“ varomoji jėga. Mes siūlome:

CRM konsultacijos ir sprendimų dizainas
Specialūs palaikymo paketai
Individualizavimas ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis
Migracija iš bet kurios CRM į „SuiteCRM“
On-site ir nuotolinis mokymas

Paprastai susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas Gamybos Pramonės įmonėms.

Pagrindinės funkcijos

Pardavimai

Pateikite pardavimo skyriui, kolegoms aiškią potencialių klientų apžvalgą, kad jie galėtų aptikti naujas galimybes bei greičiau ir lengviau įgyvendintų pardavimą.

Marketingas

Pagerinkite rinkodarą, padidinkite susidomėjimą savo produktu ir paslauga ir pateikite pardavimus su geresniais potencialiais klientais.

Paslaugos

Suteikite geresnę paslaugą savo klientams su mažesnėmis pastangomis, tuo pačiu gaukite naujų įžvalgų, susijusių su jums pritaikytomis ataskaitomis ataskaitomis.

IT

Pilna kontrolė Jūsų CRM sistemos. Jūs nusprendžiate, kur sistemą įdiegti: vietoje arba savo debesyje.

Išbandykite parodomąją (DEMO) versiją