gegužės 31 2017 0Comment

Ar pavyzdžių tikrinimas tikrai yra geriausias metodas?

Vienas iš metodų, skirtas išvengti gamybos klaidų yra patikrinimas. Naudojami du pagrindiniai patikrinimo metodai:

  • Tikrinami pavyzdžiai. Gamybos verslo vadovai dažniausiai įvardija jog “patikrinti visus pagamintus produktus užtruktų visą dieną.  Nors ir gali likti keletą  defektuotų gaminių partijoje,  bet pavyzdžių patikrinimas vis dar išlieka vienas praktiškiausių kokybės patikrinimo metodų. Mes išlaikome  mūsų kokybės lygį vidutiniškai ties 0,1 procento”.

Tai dažniausiai reiškia jog  vienas klientas iš tūkstančio vis tik įsigis defektuotą gaminį.  Būtent šitam klientui produktas bus 100 proc. defektuotas, o ne 0,1 procento. Taigi pavyzdinis patikrinimas yra prasmingas  tiktai  gamintojo  požiūriu, o ne kliento požiūriu.

  • Šimtą procentų patikrinimas yra labiausiai prasmingas.

Geriausiose gamybose vyrauja požiūris „ Mes negalime toleruoti net vieno žemesnės kokybės gaminio. Organizuojame gamybą taip kad ą00 procentų gaminių būtų lengvai patikrinami. Tai daro didžiausia prasmę“

Šiandiena net ir vienintelio defektuoto gaminio pakanka sugriauti kliento pasitikėjimą prekės ženklu, taigi organizacija norėdama išlikti kompetentinga turi tiekti šimtus tūkstančių gerų produktų. Pats geriausias tam būdas yra organizuoti gamybą taip kad visi šimtą proc. gaminių būtų patikrinti.

jonas

Write a Reply or Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.