GAMYBOS VALDYMO SPRENDIMAI

Inovatyvioms gamybos įmonėms svarbu įdentifikuoti vertę kuriančius procesus, juos plėtoti ir taip didinti konkurencingumą tarptautinėje rinkoje. nuo 2001 metų kaupiame praktinę patirtį spręsdami gamybinių įmonių valdymo įššūkius ir efektyvindami tinkamus procesus. Vienas iš būdų – darbas komandoje kartu su kolegomis, vėliau procesai įtvirtinami įsisavinami panaudojant inžineriją – automatizuojant, suprogramuojant tikslinius IT (informacinių technologijų)  sprendimus [pradedant matuoti gamybos procesus,vėliau įtraukiant priežiūros padalinius, pirkimus, pardavimus, logistiką] robotizavimo bei kitus sprendimus reikalingus jusų procesų efektyvumui palaikyti.

Paslaugų katalogas

info@oee.lt

galite parsisiūsti

SPRENDIMAS APIMA:

Sistema leidžia vizualiai stebėti gamybos įrengimų apkrovimą ir panaudojimą, bei priimti pagrįstus sprendimus produktyvumui didinti:

  • Žinoti kada realiai įrenginiai pradėjo gaminti
  • Sujungus su tiekimo duomenų baze žinoti kada medžiagos sunaudotos ir automatiškai išsiūsti užsakymą naujoms.
  • Sujungus su techninio departamento duomenu baze žinoti kiek ir kokie darbai buvo atlikti remontuojant ir tai perkelti į profilaktikos laiką.
  • Žinoti kokiu greičiu ir koks gaminys buvo gaminamas.
  • Realiu laiku per 3 sekundes įvertinti esamą situaciją gamyboje ir žinoti kaip ją pataisyti jog pamainos pabaigoje gamybos rezultatas būtų lygus suplanuotam.
  • Žinoti kiek ir kokių investicijų reikia naujiems įrenginiams.
  • Pasiskaičiuoti visus technologinius procesus ir matyti kur ir kaip galima gaminti naujus gaminius.

Programinės įrangos galimybės

Programinę įrangą galima naudoti atvirojo kodo, todėl ateityje turėsite visas galimybes auginti savo norimus programuotojus bei kompetencijas, norėdami sukurti jūsų produktą greičiau galėsime užduotis skaidyti.

GALIMI SPRENDIMAI

Jei ieškote kas įdiegtų jums reikalingus sprendimus?