Suite CRM geriausia CRM pardavimams
Padidinkite savo pardavimus Pasaulinio lygio Nr 1 atviro kodo CRM

Geriausias atviro kodo CRM pardavimams

Su „SuiteCRM“ turite aiškią savo klientų apžvalgą, leidžiančią lengviau ir greičiau aptikti naujas galimybes ir uždaryti pasiūlymus. Išauginkite savo pardavimų srautą ir padidinkite pajamas, tuo pačiu visiškai kontroliuojate savo duomenis.

Sistemiškai tvarkykite potencialių klientų srautą

Greitas įkėlimas, pritaikomi potenčialių klientų sąrašų rodiniai padeda lengvai nustatyti geriausius potencialius klientus ir tiksliai juos klasifikuoti. Sumažinkite reakcijos laiką bendraudami su klientu ir bendraukite su klientais daugiau.
Išsamios potencialių klientų peržiūros leidžia peržiūrėti visą svarbiausią informaciją viename puslapyje, ir tai leidžia lengvai stebėti paskutinius ar pagrindinius veiksmus, atnaujinti jų informaciją ar sėkmingai konvertuoti potencialų klientą į pardavimą.

Aptarnaukite savo klientus geriau

Sukūrę centrinę klientų duombazę, „SuiteCRM“ suteikia 360 laipsnių apžiūrą visų svarbiausių veiklų kaip taip pat ir visą istoriją. Jūs gaunate visų sąskaitų, kontaktų, atidarytų / uždarytų galimybių ir dar daugiau modulių apžvalgą, kad galėtumėte valdyti kuriamą vertę ir aptikti naujus pardavimus.

Dėl keliamų reikalavimų CRM sprendimui

oee.lt garantijos, sprendimai, paslaugos yra rinkoje pirmaujantys ir sukurti siekiant užtikrinti kad mūsų klientai galėtų užmegzti ilgalaikius ryšius su oee.lt ir mėgautis puikia programine įranga su ilgalaikiu palaikymu, aukščiausiu lankstumu, geriausiu kaštu modeliu, greitesnėmis naujovėmis ir ilgalaiki saugumu.

Paslaugos Gamybinėms Įmonėms

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo CRM, galite tiesiogiai gauti įmonės paslaugas iš „oee.lt“, kuris yra „SuiteCRM“ varomoji jėga. Mes siūlome:

CRM konsultacijos ir sprendimų dizainas
Specialūs palaikymo paketai
Individualizavimas ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis
Migracija iš bet kurios CRM į „SuiteCRM“
On-site ir nuotolinis mokymas

Paprastai susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas Gamybos Pramonės įmonėms.

Pagrindinės funkcijos

Pardavimai

Pateikite pardavimo skyriui, kolegoms aiškią potencialių klientų apžvalgą, kad jie galėtų aptikti naujas galimybes bei greičiau ir lengviau įgyvendintų pardavimą.

Marketingas

Pagerinkite rinkodarą, padidinkite susidomėjimą savo produktu ir paslauga ir pateikite pardavimus su geresniais potencialiais klientais.

Paslaugos

Suteikite geresnę paslaugą savo klientams su mažesnėmis pastangomis, tuo pačiu gaukite naujų įžvalgų, susijusių su jums pritaikytomis ataskaitomis ataskaitomis.

IT

Pilna kontrolė Jūsų CRM sistemos. Jūs nusprendžiate, kur sistemą įdiegti: vietoje arba savo debesyje.

Išbandykite parodomąją (DEMO) versiją