OEE OVERALL EQUIPMENT EFFICIENCY - BIE BENDRAS ĮRENGINIŲ EFEKTYVUMAS

OEE esminis tikslas – įvertinti, kaip efektyviai panaudojamos gamybines operacijos kuriant materialų produktą gamybinėse įmonėse arba kuriant nematerialų produktą paslaugų teikimo įmonėse.

Jei turite tiksla oee sistemas naudoti savo veikloje, parašykite – pilotiniam projektui galite iš musų pasiimti įrangą ir ją naudoti savo gamyboje,  – dirbame ir siekiame jog mūsų partneriai augtų, bei orientuojames atvirok kodo programinius sprendimus taigi oee sprendimą galite naudoti neribodami nei darbo laiko nei naudojimo aplinkybių.

Galime padėti jums šią įrangą įdiegti, galime jums tik patarti o visą diegimą pasidarysite jūs patys arba dar kaip nors kitaip kaip jums patogu.

Gaukite Jūsų veiklos procesų tobulinimui reikalingą informaciją ir išskirtinius pasiūlymus į savo el. pašto dežutę.

Įveskite savo el. pašto adresą ir užsisakykite oee.lt naujienas


  GALIMOS FUNKCIJOS

  Ryšiai ir duomenų rinkimas

  Mes galime prisijungti prie beveik bet kokio gamybos įrenginių ir  duomenis apie jūsų gamybos operacijas paversti Jums naudinga informacija.

  Duomenų jungimo sistema (DCS) leidžia mūsų programinę įrangą prijungti prie 99% gamybos įrangos. Mes galime naudoti DCS prisijungti prie optinių jutiklių, serijos aparatūros sujungimo prietaisų, Ethernet minkštųjų ir aparatūros įrankiai ir OPC gauti informacijos apie gamybą iš savo įrangą. DCS gali veikti kaip centrinė tarnyba savo gamybos vietoje arba būti įdiegta vietoje netoli linija.

  Įmanoma ne tik skaitmeniniu  būdų rinkti duomenis apie produkciją, taip pat gali automatiškai apdoroti sustojimo signalus bei brokuotų gaminių bei siūsti valdymo signalus.

  Ataskaitos

  OEE funkcijos kuria įvairias ataskaitas, kurios visiškai palaiko įmonės tobulėjimo kultūrą.

  Ataskaitas galima siūsti tiesiogiai į spausdintuvą kad pamainų pasikeitimo metu kolegos po ranka jau turėtų visą tikslią informaciją kurią reikalinga apsitarti bei perduoti.

  Arba pasidalinti bet kokio pjūvio ataskaitomis nuo aukšto lygio OEE ataskaitų iki kokybės ar kiekio valdymo ataskaitų. Naudojant ReportMailer funkciją galite lengvai planuoti ir visas ataskaitas užsakyti elektroniniu paštu iš anksto.

  Užsakymų modulis

  Užsakymų modulį galima integruoti užsakymo vykdymo sekimui.

  Užsakymų modulis automatiškai importuoja, planuoja ir eksportuoja bet kokioje ERP sistemos užsakymus. Pavyzdžiai: SAP, “Microsoft DynamicsTM, INFOR ir kitos.

  Tai ideali add-on, modulis užsakymo pagrįsta gamybos sistema. Užsakymai priimami iš ERP ir tada Užsakymų modulis surenka visus reikiamus gamybinius duomenis ta pačia tvarka. Kai užsakymas baigtas  siunčiama visą šią informaciją į jūsų ERP sistemą.

  Tiesioginis registravimas į ERP sistemą, kai vykoma gamyba-, valymas – arba įrenginių derinimas,  galima realiu laiku atlikti inventorizaciją.

  Valdymo skydelis

  anketa skydus yra žiniatinklio ir funkcija realaus laiko informaciją iš cecho.

  Nes ji veikia interneto naršyklės yra prieinama bet kur, bet kuriuo metu ir bet kurio įrenginio.

  Mūsų skydelis yra vartotojas konfigūruojama, todėl jūs galite lengvai pakeisti tai, ką matote. Jums reikia nuspręsti, kokia informacija matote, ir kada.

  Nuo aukšto lygio augalų apžvalgos LINE požiūrį ir gyva produkcija / Atliekų grafikus, prietaisų skydelis yra puikus add-on realiu laiku stebėti.

  Panelės: realaus laiko informacijos bet kuriuo metu, bet kur!

  Kainodaros modulis

  Kaina modulis susijęs išlaidas nuostolius gamybos dėl prastovų, sumažintu greičiu ir prastesnės kokybės arba remontuoti ir jums pasakys, kur labiausiai pinigai.

  Sąsajos su ERP, MES ir TPM (priežiūros) programine įranga

  OEE gali būti visiškai integruotas į savo aplinkoje. Tai gali būti integruota su užsakymo srautas automatiškai importuoti užsakymus ir eksporto tvarka, susijusi gamybos informaciją (įsakymas modulis).

  Verslo ir analitikos programos

  OEE duomenys gali būti lengvai apjungti su įvairiomis verslo analitikos sitemomis (Qlik View) be jokiu kompromisų išgaunant Jums reikalingą vertę ir KPI.

  Galime pasiūlyti jau paruoštus pagrindinius QlikView šablonus, kuriuos galėtumete pradėti naudoti tuoj pat analizuojant jusu KPI. Per trumpą terminą galime jums suredaguoti šablonus visai jūsų įmonei analizuoti procesus dideliu greičiu. 

  Funkcijos kurios įgalina procesus valdyti lengvai

  Kad OEE sprendimai būtų kiek įmanoma patogesni ir legviau naudojami, sukūrėme visą aibę vertingų papildymų.

  Pamainų darbo grafikas gali būti užprogramuotas arba sujungtas su Jūsų turima programa kuri valdo ir ogranizuoja darbo grafikus. Tokiu atveju kolega pradėdamas pamainą neturi jaudintis kada uždaryti ir atidaryti  pamainas OEE programoje.

  Pamainų darbo grafiko modulio esminis privalumas jog yra iki minimumo sumažinamos klaidos  ir garantuojama kad visos pamainos bus fiksuojamos minutės tikslumu. Mažiau darbo daugiau informacijos.

  Our User Access Control allows you to freely create several roles within your organization for admin users, key users, production supervisors and operators. Using this functionality will increase the reliability of your data because only the people with authorized access will be able to make changes to the data.

  With the Machine Groups feature you can group your machines in logical subsets, thus only providing the machine data to the departments that actually have need for this data.

  ExternalCollect is a program that can be used to import master data items. This way you synchronize your master data at any given time. Ideal for keeping your product range up to date.

  Paslaugos lankstinukas

  info@oee.lt

  Galite gauti lankstinukus su įvairiais sistemų aprašymais

  Bene pirmoji visiškai lietuviška OEE sistema buvo sukurta ir naudojama dar 2001 metais – galime parodyti kaip OEE metodas buvo taikomas ir atrodė pradžioje , kam buvo reikalingas FMEA tuomet ir kaip ši OEE sistema atrodo šiandiena ir visus evoliucijos žingsnius bei priežastis – taigi domitės strategijai reikalinga „know how“ – bendraukime!

  Sistemos diegimo paslaugos

  Mūsų atsakomybės

  • Pasiūlyti pilną sprendimą, kurio vykdymas galėtų būti skirstomas etapais pagal jūsų poreikį.
  • Vykdyti pagal tai ko jums reikia – dalį darbų gali daryti jusu kolegos, dali darbų gali  daryti jusu nuolatiniai paslaugų tiekėjai.
  • Valdyti vykdymo tvarkaraštį bei finansinius srautus.
  • Užtikrinti jog visi sutarti darbai yra padaryti taip kaip sutarta.
  • Užtikrinti saugumą darbo vietoje

  Konsultacijos:

  Konsultacijų metu siekdami pasiūlyti jums reikalingą sprendimą aptarsime tris sferas: produktas (informacija kuri ir kurioje vietoje ir kaip turime pateikti) informacijos srautas (kas ir kokią informaciją naudoja ir kiek dažnai)  ir infrastruktūra (techninė įranga).

  Galimybės

  Kreipkites ir pateiksime bei inžinieriausime jums reikalingą sumanymą.