Suite CRM kelionių sektoriui
Supraskite detaliau ko reikia jūsų klientams ir parduokite daugiau

Puikus CRM Kelionių sektoriui

SuiteCRM populiariausias pasaulyje atviro kodo CRM, puikiai tinka kelionių sektoriui. CRM lankstumas leidžia jums sukurti puikią integraciją, įgalinančią lengvai valdyti visus savo kontaktus ir klientus vienoje vietoje. Gaukite geresnių įžvalgų apie jūsų klientus ir padėkite pardavimo komandai įgyvendinti daugiau pardavimų.

 

Stebėkite savo leadsus

Stebėkite savo leadsus ir pažiūrėkite, kokios marketingo kampanijos yra sėkmingos. Naudokitės šia įžvalga formuodami naujas marketingo kampanijas ir didinkite savo pajamas.

Išsaugokite įrašus apie užsakymus

CRM lankstumas leidžia jums sukurti puikią rezervavimo sistemą. Visus savo klientų procesus laikykite CRM viduje ir gaukite naujų įžvalgų naudojant patobulintą ataskaitų teikimo modulį.

Stebėkite kaip klientai mėgsta jūsų paslaugas

Visa klientų komunikacija yra saugoma CRM, suteikiant jums iššamią suteiktų paslaugų apžvalgą ir galimybę numatyti kur galite patobulinti.

 

Prisijunkite prie savo turimos programinės įrangos

CRM galite prijungti prie esamos programinės įrangos, naudodami galingą API, sukurdami vientisą integraciją, kuri veikia jūsų serveriuose arba jūsų pasirinktame debesyje. Tai reiškia, kad su „SuiteCRM“ jūs kontroliuojate savo duomenis ir nusprendžiate, kas prie sistemos galės prisijungti.

Dėl keliamų reikalavimų CRM sprendimui

oee.lt garantijos, sprendimai, paslaugos yra rinkoje pirmaujantys ir sukurti siekiant užtikrinti kad mūsų klientai galėtų užmegzti ilgalaikius ryšius su oee.lt ir mėgautis puikia programine įranga su ilgalaikiu palaikymu, aukščiausiu lankstumu, geriausiu kaštu modeliu, greitesnėmis naujovėmis ir ilgalaiki saugumu.

Paslaugos Gamybinėms Įmonėms

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo CRM, galite tiesiogiai gauti įmonės paslaugas iš „oee.lt“, kuris yra „SuiteCRM“ varomoji jėga. Mes siūlome:

CRM konsultacijos ir sprendimų dizainas
Specialūs palaikymo paketai
Individualizavimas ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis
Migracija iš bet kurios CRM į „SuiteCRM“
On-site ir nuotolinis mokymas

Paprastai susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas Gamybos Pramonės įmonėms.

Pagrindinės funkcijos

Pardavimai

Pateikite pardavimo skyriui, kolegoms aiškią potencialių klientų apžvalgą, kad jie galėtų aptikti naujas galimybes bei greičiau ir lengviau įgyvendintų pardavimą.

Marketingas

Pagerinkite rinkodarą, padidinkite susidomėjimą savo produktu ir paslauga ir pateikite pardavimus su geresniais potencialiais klientais.

Paslaugos

Suteikite geresnę paslaugą savo klientams su mažesnėmis pastangomis, tuo pačiu gaukite naujų įžvalgų, susijusių su jums pritaikytomis ataskaitomis ataskaitomis.

IT

Pilna kontrolė Jūsų CRM sistemos. Jūs nusprendžiate, kur sistemą įdiegti: vietoje arba savo debesyje.

Išbandykite parodomąją (DEMO) versiją