Suite CRM Gamybos Pramonei
Gaukite išsamią savo klientų apžvalgą ir parduokite daugiau

Puikus CRM Gamybos Pramonei

„SuiteCRM“, populiariausias pasaulyje atviro kodo CRM, puikiai tinka bet kuriai gamybos pramonei. Jūsų pardavimų komandai pateikiama iššami informacija apie tai, kurie klientai yra suinteresuoti kokiais produktais, kas leidžia pardavimų komandai parduoti papildomus produktus ir taip didinti jūsų įmonės pajamas. 

 

Susiekite su turima ERP

Automatizuokite sudėtingus procesus ir naudokite API, kad sukurtumėte vientisą integraciją su savo ERP ar kita programine įranga. Susiekite su „ERP“ vertingus duomenis, pvz., Užsakymų ir sąskaitų faktūrų istoriją, su „SuiteCRM“ ir nustatykite pirkimo įpročių tendencijas, kurios gali būti panaudotos pardavimo pastangoms.

Aptarnaukite savo klientus geriau

Naudokite CRM paslaugas, kad suteiktumėte klientams geriausią aptarnavimą ir analizuotumėte savo produktų gerinimo atsiliepimus. Su Suite CRM galėsite auginti savo pajamas, tuo pačiu galėsite visiškai kontroliuoti savo duomenis.

Dėl keliamų reikalavimų CRM sprendimui

oee.lt garantijos, sprendimai, paslaugos yra rinkoje pirmaujantys ir sukurti siekiant užtikrinti kad mūsų klientai galėtų užmegzti ilgalaikius ryšius su oee.lt ir mėgautis puikia programine įranga su ilgalaikiu palaikymu, aukščiausiu lankstumu, geriausiu kaštu modeliu, greitesnėmis naujovėmis ir ilgalaiki saugumu.

Paslaugos Gamybinėms Įmonėms

Norėdami maksimaliai išnaudoti savo CRM, galite tiesiogiai gauti įmonės paslaugas iš „oee.lt“, kuris yra „SuiteCRM“ varomoji jėga. Mes siūlome:

CRM konsultacijos ir sprendimų dizainas
Specialūs palaikymo paketai
Individualizavimas ir integracija su trečiųjų šalių sistemomis
Migracija iš bet kurios CRM į „SuiteCRM“
On-site ir nuotolinis mokymas

Paprastai susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas Gamybos Pramonės įmonėms.

Pagrindinės funkcijos

Pardavimai

Pateikite pardavimo skyriui, kolegoms aiškią potencialių klientų apžvalgą, kad jie galėtų aptikti naujas galimybes bei greičiau ir lengviau įgyvendintų pardavimą.

Marketingas

Pagerinkite rinkodarą, padidinkite susidomėjimą savo produktu ir paslauga ir pateikite pardavimus su geresniais potencialiais klientais.

Paslaugos

Suteikite geresnę paslaugą savo klientams su mažesnėmis pastangomis, tuo pačiu gaukite naujų įžvalgų, susijusių su jums pritaikytomis ataskaitomis ataskaitomis.

IT

Pilna kontrolė Jūsų CRM sistemos. Jūs nusprendžiate, kur sistemą įdiegti: vietoje arba savo debesyje.

Išbandykite parodomąją (DEMO) versiją