Sukaupkite dėmesį į produktyvumą.

Įgyvendisime jūsų nuolatinius gamybos procesų tobulinimus ir automatizaciją.
oee.lt turi sprendimą kiekvienam verslui, priderintą prie jūsų poreikių

meistriškai įvaldykite procesus ir OEE sistemas

Gaukite jūsų veiklos procesų tobulinimui reikalingą informaciją ir išskirtinius pasiūlymus į savo el pašto dėžutę

Įveskite savo el pašto adresą ir užsisakyte oee.lt naujienas


  Kas yra OEE ar lietuviškai BIE?

  OEE – tai pasaulinis standartas, skirtas gamybos produktyvumui matuoti. Paprasčiau tariant – parodo kiek procentų gamybos  laiko buvo produktyvus.  OEE (BIE)  rezultatas 100 % reiškia jog jūsų įmonė gamino tik geras dalis, suprojektuotu įrangos greičiu, nuolatos be jokių sustojimų. OEE rodiklis ir matuoja šias sudedamąsias dalis – 100 %  kokybė (tik geros dalys), 100% našumas (max greičiu) ir 100% prieinamumas (be jokių prastovų).

  OEE  (BIE) matavimas yra geriausia gamybos praktika. Matuodami OEE ir fiksuodami pagrindinius nuostolius, gausite svarbių įžvalgų, kaip sistemingai pagerinti savo gamybos procesą. OEE yra vienintelis geriausias matavimo principas nuostolių nustatymui, kuriant lyginamąją analizę (bechmark) ir siekiant padidinti gamybos įrangos našumą.

  Ši svetainė skirta  skirta siekiantiems tapti OEE sistemų žinovais, norinčiais suprasti, mokėti įdiegti, naudoti, matuoti ir tobulinti.

  Pradėkite OEE sistemų įvaldymo kelią čia.

  Jei turite klausimų ar komentarų, palikite mums žinutę. Mes labai norėtume išgirsti tavo nuomonę.  Prisiregistruokite diskusijų grupėje ir raskite bendraminčius.

  Veikimas

  Veikimo rodiklis  įvertina Neplanuotus ir Planuotas prastovas. Jei Veikimo kriterijus pasiekia 100 proc reiškia jog procesas veikė VISĄ planuotą gamybos laiką.

  Našumas

  Našumo rodiklis įvertina lėtesnį įrenginio darbą bei smulkius sustojimus. Našumo procentas 100 proc. nusako jog kai procesas veikia, jis veikia taip greitai kaip buvo suprojektuotas.

  Kokybė

  Kokybės rodiklis įvertina visas defektuotas detales (įskaičiuojant ir detales kurios bus taisomos). kokybės rodiklis 100 proc reiškia jog nėra pagamintos nei vienos defektuotos detalės (visos pagamintos detalės yra puikios).

  OEE

  bendras įrenginių efektyvumas – OEE vertina ir įskaičiuoja visus nuostolius. OEE rodiklis 100 proc. reiškia jog buvo gaminamos tiktai geros detalės, suprojektuotu įrenginio max greičiu ir nebuvo jokių prastovų.

  Populiariausios temos

  Inovacijos pramonėje

  Srautai, procesai, jų automatizavimas. Strategijos sūkurimas. Įgyvendinimas iki stabilių procesų.

  Produktyvumas bei R&D

  Jūsų naujoviškų įdėjų įgyvendinimas. Kai ieškote partnerio Jūsų įdėjai įgyvendinti? "Learning by doing".

  Einame priekyje nuo 2001 m. dirbame kaip ekspertai gamybos produktyvumo didinimo srityje. mūsų pagrindinis produktas yra gamybos srautų projektavimas ir valdymas, taip pat Jūsų verslui augant vystome ir integruojame šiuos sprendimus:

  Einame priekyje pramonėje ir procesuose

  Ieškote sprendimų:

  • niekada nesiūlysime Jums sprendimo tiesiog siekdami dabar parduoti.
  • klausysime kokie jūsų esami iššūkiai ir ieškosime geriausių sprendimų
  •  žiūrėsime vystyti santykius ir jūsų verslą ilga laiką