CRM Mokymas
Gaukite kuo daugiau naudos iš savo Suite CRM

Kas yra "SuiteCRM" mokymas?

„SuiteCRM“ yra labai galingas sprendimas, o mūsų ekspertų mokymu jūsų CRM naudotojai bus efektyvesni per trumpesnį laiką. Mokymą teikia patyrę konsultantai, turintys žinių apie „SuiteCRM“ ir verslo procesus, ir suteiks jums pagrindinių žinių apie produktus ir geriausias praktikas.

Kokie galimi mokymo būdai?

Mokymai Paruoštoje Klasėje

Tai yra dviejų dienų mokymai, kai mes konfiguruosime CRM pirmają dieną ir tada suteiksime mokymus naudotojams per antrą dieną. Ši greitoji paslauga skirta įmonėms, kurios nori gauti ir naudoti „SuiteCRM“ kuo greičiau ir efektyvia

Mokymai Jūsų darbo vietoje

Su šiais „SuiteCRM“ mokymais mes atvyksime pas jus. Vienas iš mūsų geriausių konsultantų  susitiks su jumis nurodytoje vietoje  –  bet kuriame Lietuvos ar kitos valstybės mieste ir pilnai mokys apie kiekvieną „SuiteCRM“ modulį, siekdamas padėti komandai suprasti, kaip geriausiai spręsti verslo poreikius ir procesus. Kursas vedamas panaudojant geriausius užsienio praktinius mokymo metodus (lean lean ir koučinimo būdus) atliekama daug praktinių pratimų, skirtų žinioms ir geriausioms praktikoms įtvirtinti, todėl jūsų komanda įgyja efektyvių „SuiteCRM“ naudotojų įgūdžius.

Mokymai Nuotoliniu būdu

„SuiteCRM“ nuotolinis mokymas suteikia jums išsamių žinių ir supratimo, kaip verslo procesai atliekami naudojant „SuiteCRM“. Gaukite šį visiškai interaktyvų mokymą savo biuro aplinkoje iš vieno iš mūsų „SuiteCRM“ konsultantų, kurie aprūpins jus instrukcijomis pagal poreikį. Mūsų konsultantas padės jums nuotoliniu būdu, per internetą, naudotis „SuiteCRM“.

Mokymai panaudojant vaizdo įrašus

Remdamiesi Jūsų „SuiteCRM“ įdiegimu ir pritaikymu, galime sukurti specialius vaizdo įrašų vadovus. Šią medžiagą galite naudoti savo organizacijoje bet kuriuo metu.

Pritaikytas Vartotojo Vadovas

Mes galime sukurti vartotojo vadovus, kaip naudoti „SuiteCRM“ specialiai pritaikytus jūsų įmonės CRM sprendimui. Šią medžiagą galite naudoti savo įmonėje bet kuriuo metu.

Mokymo lygiai

  • Vartotojo mokymai – paverskite savo komandą labai veiksmingais „SuiteCRM“ vartotojais, kurie sugeba dirbti greičiau ir geriau
  • Administratoriaus mokymai – suburkite kolegas, kurie jūsų organizacijoje turi administratoriaus įgūdžių, kad palaikytumėte savo „SuiteCRM“ programinę įrangą savo įmonėje, tvarkytų vartotojų paskyras, kurtų ataskaitas ir dar daugiau.
  • Kūrėjų mokymai – suburkite energingiausius kurie supranta kaip modifikuoti rodymo lenteles, kurti automatinius procesų robotus, arba naudoti API.

Jūs kolegų komandos mokymas yra esminis gero CRM įgyvendinimo sėkmės veiksnys.