Pritaikymas Jūsų įmonei
Kiekvienas verslas yra unikalus

Jūsų įmonė yra unikali, optimizuota tam kad dirbtų maksimaliai geriausiai rinkoje su esama kolegų komanda. Taigi jums reikia CRM, kūri būtu pritaikyta ir visiškai atitiktų tai, ko jums reikia.

„SuiteCRM“ yra idealiai tinkama. Lankstumas ir galingas darbo eigos modulis, leidžiantis jums automatizuoti veiksmus, daro „suitecrm“ geriausiu pasirinkimu bet kuriai įmonei ar organizacijai nuo mažų įmonių iki didelių ar tartautinio lygio organizacijų.


Mes galime padėti jums pritaikyti „SuiteCRM“, kad atitiktų jūsų unikalius verslo poreikius. Jei jums reikia „SuiteCRM“  pritaikymo darbų, susisiekite su mumis dėl pasiūlymo pritaikymui.

Mūsų programinės įrangos inžinerijos procesas

Reikalavimai

Kad prieš pradėdami pritaikymą, mes analizuosime, ko jums reikia. Mes turime apibrėžtą procesą jūsų verslo reikalavimų rinkimui ir dokumentavimui. Reikalavimai gali būti surinkti vietoje arba nuotoliniu būdu.

Dokumentai

Mes pateikiame išsamias specifikacijas aiškiai. Specifikacijose paprastame lietuvių kalba tiksliai nurodoma, ką mes ketiname daryti jums ir kada mes ketiname tai padaryti.

Specifikacija

Kai susitariame dėl jūsų užduoties ir dirbame kartu, jums nebelieka jokių kaštų rizikų. Kadangi šiame etape jau tiksliai aptartos  projekto specifikacijos, mes pateikiame  jums fiksuotos kainos pasiūlymą. Pasiūlyme taip pat nurodoma, kiek laiko mes ketiname imtis ir kada mes ketiname pristatyti darbus.

Darbų atlikimas

Naudodamiesi mūsų projektų valdymo procesu, mes jus pozicionuojame proceso centre, todėl jūs visada tiksliai žinote kas yra daroma. Kiekviename projekte yra sprendimo etapai, kurių metų mes jums pademonstruosime padarytus darbus bei kartu pereisime per visą darbo procesą.

Testavimas

Mes išdirbame sprendimus ir prieš parodydami jums išbandome griežtomis salygomis. Tai yra puikus  metodas, sukurtas siekiant užtikrinti jog gaunate tai ko tikitės.
Puikios programinės įrangos rašymas reikalauja puikių žmonių. Mums pasisekė, kad turime labai talentingų ir patyrusių konsultantų, architektų ir inžinierių, kurie verčia verslo procesų reikalavimus į elegantiškus ir patikimus programinius sprendimus.