Suite CRM kai reikiai
Patalpintas į debesį CRM sprendimas Jums

Ieškote "SuiteCRM" serverio laikymui?

Ar norite naudoti „SuiteCRM“, bet reikia serverio vietos, kur ją laikyti? „SuiteCRM: kai reikia“ yra sprendimas Jums! Su „SuiteCRM: kai reikia“ mes organizuojame „SuiteCRM“ jums saugiuose ir galinguose serveriuose, esančiuose Lietuvoje.
Skirtumas tarp kitų priglobtų CRM yra tai, kad nėra jokių apribojimų ir slaptažodžių. Tai Jūsų programinė įranga. Tai yra jūsų duomenys ir duomenų bazės. Jūs esate savininkas, mes rūpinames jūsų programine įranga. Kai jums to reikės, pateiksime visą programinės įrangos kopiją ir visą jūsų duomenų bazę.

Pradėkite naudoti Suitecrm dabar

Per keletą minučių nuo to kai tik apmokėjimas bus priimtas galėsite naudotis SuiteCRM: kai reikia“ bet kur, bet kuriuo metu, iš bet kurio įrenginio! Jums nereikia įdiegti jokios programinės įrangos.

Prisijunkite prie "SuiteCRM" iš bet kur

SuiteCRM: „kai reikia“ bet kuriuo metu gali būti pasiekiamas bet kuriame įrenginyje, todėl kiekvienas jūsų verslo vartotojas gali bendradarbiauti su kolegomis, nesvarbu, kur jie yra.

Saugūs serveriai

Mūsų serveriai yra Lietuvoje, jie yra apsaugoti naujausiomis technologijomis ir viešaisiais / privačiais raktais, kurie užtikrina aukščiausią apsaugos nuo įsibrovimų lygį. Nesaugosime mokėjimo kortelės duomenų.

Užsisakykite "SuiteCRM": "kai reikia" dabar
ir pradėkite darbą su "SuiteCRM" per kelias minutes!