Darbai, kuriais siekiame didinti Jūsų įmonės pardavimus

 • Apmokymai

  „SuiteCRM“ yra labai galingas sprendimas, o mūsų ekspertų mokymu jūsų CRM naudotojai bus efektyvesni per trumpesnį laiką. Mokymą teikia patyrę konsultantai, turintys žinių apie „SuiteCRM“ ir verslo procesus, ir suteiks jums pagrindinių žinių apie produktus ir geriausias praktikas.

  Plačiau
 • Esamos situacijos analizė ir auditas

  „SuiteCRM“ yra labai galingas sprendimas, o mūsų ekspertų mokymu jūsų CRM naudotojai bus efektyvesni per trumpesnį laiką.

  Plačiau
 • Migravimas Į Jūsų SuiteCRM

  Jūs turėsite: tas pačias funkcijas tuos pačius verslo procesus kaip ir uždaros programinės įrangos, tokios kaip „Salesforce“ ir „Microsoft Dynamics“. Ir jūs taupysite savo pinigus bei susigražinsite visas nuosavybės teises į savo esminius verslo duomenis

  Plačiau
 • CRM Pritaikymas Jūsų Įmonei

  Mes galime padėti jums pritaikyti „SuiteCRM“, kad atitiktų jūsų unikalius verslo poreikius. Jei jums reikia „SuiteCRM“ pritaikymo darbų, susisiekite su mumis dėl pasiūlymo pritaikymui.

  Plačiau
 • Konsultavimas ir sprendimų projektavimas

  jei sistema bus suprojektuota ir įdiegta teisingai, tai pagerins jūsų įmonės efektyvumą, leis jums geriau parduoti ir aptarnauti, tuo pačiu taupys jūsų pinigus ir galėsite visiškai kontroliuoti savo duomenis. Mes esame ekspertai, kurie padės jums visa tai padaryti.

  Plačiau
 • CRM kai reikia

  Su „SuiteCRM: kai reikia“ mes organizuojame „SuiteCRM“ jums saugiuose ir galinguose serveriuose, esančiuose Lietuvoje.

  Plačiau

Ieškote kas įgyvendintų jūsų sumanyma?